HEDEF 500 BİN ÜYE
AK Parti Antalya teşkilatı olarak 250 bin olan üye sayımızı 500 bine çıkarmak için bir proje hayata geçirdik. Bunun için İl Başkanımızdan, İlçe, Kadın, Gençlik kolları başkanlarına, yönetimlerine, mahalle temsilcilerimize, her bir partilimize büyük görevler düşüyor. Peki üye sayımızı artırarak 500 bine ulaştırmamız neden bu kadar önemli. Bu önemi başlıklar halinde şu şekilde sıralayabiliriz.

NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

Üyelik, siyasetin ilk ve en önemli basamağıdır. Kişiye aidiyet duygusu kazandırır. Başarıda pay sahibi olduğunu hissettirir. Mahallenizde, ilçenizde, şehrinizde vatandaşı olumsuz etkileyen sorunların çözümüne katkı koymanızı sağlar. AK Parti üyeliği, sadece bir siyasi parti üyeliğinin dışında, geleceğin Türkiye’sinin oluşmasında, güçlü ve büyük Türkiye’nin inşasında pay sahibi olmanızı sağlar. 2001 yılında kurulan ve 14 yıldır tek başına iktidar olan AK Parti, ülkemize sayısız hizmetler kazandırdı. Yeni hizmetler için her bir ferdin desteği ve katkısına ihtiyaç var. Gelin sizde bu hizmet kervanına katılarak, geleceğin büyük ve güçlü Türkiye’sini birlikte inşa edelim.

GÜÇLÜ TÜRKİYE, GÜÇLÜ ANTALYA

Güçlü ve büyük Türkiye’yi inşa eden AK Parti, kazandırdığı sayısız hizmetler ve dev projelerle ülkemizi bölgesinde güçlü dünyada söz sahibi hale getirdi. Ekonomi, tarım ve turizm, eğitim ve sağlık alanında yaptığı yatırımlarla, insanlarımızın artık yüzü gülüyor.
Yerel yönetimlerin güçlenmesi için Bütünşehir yasasını çıkaran AK Parti Hükümeti, yerinde yönetime büyük önem vermektedir. Bu yasa ile artık şehrimizin en uzak köylerine bile daha kolay hizmet götürülebilmekte, planlama tek bir noktadan uzman kişiler tarafından yapılabilmekte, kaynaklar daha fazla hizmet için kullanılabilmektedir.

2023 HEDEFLERİ

Küçük hesapların peşine düşmeyen, günü kurtarmak yerine geleceği planlayan AK Parti, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. Yılı olan 2023 Türkiye’si için çalışmaktadır. Milli geliri 4 bin dolardan 10 bin dolar seviyesine çıkaran AK Parti’nin ekonomi politikaları, dünyanın en gelişmiş ülkeleri tarafından tam not almıştır. Şimdi hedefimiz 2023 yılında, dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisi arasına girerek, milli geliri 25 bin dolar seviyesine çıkarmaktır.

MEGA PROJELER

Ülkemizde 15 yıl önce hayal bile edilemeyen projeler AK Parti Hükümetleri sayesinde gerçek oldu. Marmaray, Kanal İstanbul, Dünyanın en büyük havalimanı, yollar, köprüler. Antalya’da da AK Parti’nin yönetim anlayışı iki dönemde kendini gösterdi. Raylı sistem, alt ve üst geçitlerle Menderes Türel Başkanımızın ilk döneminde tanıştı Antalya halkı. Antalya trafiğini rahatlatan kavşak çalışmaları devam ediyor. Kanal İstanbul’dan sonra ülkemizin en önemli projelerinden birisi olacak Boğaçayı Projesi’ne 2016 yılında başlanacak ve sadece bu proje 10 bin kişiye iş imkanı sağlanacak.

BÜYÜME VE İSTİKRAR

Güçlü bir ülkede büyük yatırımlar, siyasetteki istikrarla sağlanır. İşte halkımız, 14 yıldır büyüme ve istikrardan yana oyunu kullandı ve girdiği her seçimde AK Parti’yi tek başına iktidara taşıdı. Daha büyük hizmetlerin getirilebilmesi için genelde ve yerelde istikrarın devam etmesi çok önemli.